Більше 10 млрд гривень надійшло до місцевих бюджетів області за І півріччя

14 липня, під час наради голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з головами РДА, очільниками міст обласного значення, сільськими, селищними головами йшлося про стан виконання місцевих бюджетів Львівщини у І півріччі 2016 року та заходи щодо збільшення надходження до бюджетів.

Доповідав з цього питання директор департаменту фінансів ЛОДА Олег Демків.

Доходи місцевих бюджетів області в І півріччі поточного року склали 10 млрд 357 млн грн. З них: податки і платежі – 4 млрд 3 млн грн, дотації – 222 млн грн, субвенції – 6 млрд 132 млн грн. Виконання у порівнянні з відповідним періодом минулого року складає – 131%.

Доходи Львівщини в державному бюджеті становлять – 9 млрд 337 млн грн. З них: податкові та інші платежі – 4 млрд 987 млн грн, митні надходження – 4 млрд 350 млн грн.

Виконання у порівнянні з відповідним періодом минулого року складає – 118%.

Щодо ключового податку – податку з доходів фізичних осіб, то в цілому по області приріст складає 55%. Цей показник, за словами Олега Демківа, є кращим, ніж в інших областях України.

А от щодо плати за землю й акцизного податку, то тут спостерігається у деяких районах зменшення надходжень. Тому Олег Синютка дав доручення першому заступнику Ростиславу Замлинському разом з Фіскальною службою та департаментом захисту економіки Національної поліції України з’ясувати причини такого зменшення.

“Ми мусимо збільшити доходи бюджетів, у першу чергу, за рахунок нового виробництва і детінізації економіки. Усі передумови для цього є. Крім того, без оптимізації видатків – ми не обійдемося”, – підсумував Олег Синютка.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*