Бійцям зони АТО – із вдячністю від Боберківської сільської ради

IMG_2990

За ініціативою Боберківської сільської ради на території сіл Боберка та Дністрик Турківського району проводиться  збір гуманітарної допомоги. Більше тонни продуктів, що зібрані територіальною громадою, вже відправлено в зону проведення антитерористичної операції.IMG_2992Протягом останніх днів небайдужі мешканці, які уболівають за долю рідної України і мали бажання допомогти бійцям в зоні АТО, несли різноманітні продукти харчування, гроші та листівки від дітлахів з найкращими побажаннями. Крупи, олію, макаронні вироби, тушонку, воду, чай, каву, печиво, цукерки тощо пакували в ящики з написами: «Із вдячністю від Боберківської громади». Ніхто не залишився осторонь благодійної справи. Працівників сільської ради вражали вчинки людей.  Іншими очима подивилися односельці один на одного. Недарма говорять, що тільки у складний, важкий період кожна людина проявляє свою сутність.
Боберківська сільська рада не вперше допомагає своїм захисникам.
При Турківській районній раді і надалі щодня з 9 до 17 години, крім вихідних, працюватиме пункт прийому допомоги бійцям АТО.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*