Бійці батальйону “Львів” відправились у зону АТО

У порядку ротації бійці батальйону патрульної служби міліції особливого призначення “Львів” Головного управління МВС України у Львівській області відправились у зону проведення антитерористичної операції. На сході України вони замінять своїх товаришів, які невдовзі повернуться додому на відпочинок.

У дорогу бійців батальйону проводжав в.о. начальника Головного управління МВС України у Львівській області полковник міліції Руслан Домніцак, заступник начальника ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Сергій Маруняк, ректор Львівського Державного університету внутрішніх справ генерал-майор міліції Валерій Середа, командир батальйону “Львів” капітан міліції Ігор Вольський, рідні, друзі та бойові товариші.

“Я впевнений, що ви, як і завжди, виконаєте усі задачі, поставлені керівництвом антитерористичного центру. Але головне, чого я вам бажаю – це повернутись до своїх сімей живими та неушкодженими”, – звернувся до бійців Руслан Домніцак.

На сході України правоохоронці забезпечуватимуть громадський порядок, охорону об’єктів життєзабезпечення населених пунктів, а також виконуватимуть завдання керівництва АТО зі зачистка території та звільнення населених пунктів від сепаратистів і бандитських угрупувань.

Після спільної молитви та освячення, бійці вирушили в далеку дорогу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*