Бібліотеки шкіл Львівщини поповняться багатотомником енциклопедії Наукового товариства імені Шевченка

В рамках реалізації проекту «Поповнення бібліотечних фондів шкіл Львівщини», школярі області отримають комплект енциклопедії «Наукове товариство імені Шевченка». Сертифікат на книги 31 березня директору департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомирі Мандзій вручив голова Товариства Роман Кушнір під час пленарного засідання XXIX Наукової сесії Наукового товариства імені Шевченка.

«Енциклопедія НТШ – це проект, який розпочався у 2012 році. І у 2013-2014 роках завдяки нашим зусиллям, підтримці Львівської ОДА та благодійників, ці енциклопедії розійшлися по більшості шкіл Львівщини. Коли ж вийшов другий і третій том виникла потреба так само передати його учням», –  зазначив Роман Кушнір.

Багатотомне видання передадуть бібліотекарям шкіл Львівщини.

«Дуже важливо у час, коли учні все більше інформації отримують із електронних носіїв та в мережі інтернет, популяризувати українську книгу. Книга – це не лише помічник та порадник у навчанні, це джерело істин та мудрості, історія героїв та самих авторів, зрештою історична книга – це життя держави, боротьби її громадян та уроки для кожного, хто сьогодні є частиною державотворчого процесу. Діти та молодь – майбутнє нашої держави, а без знання минулого немає майбутнього», – наголосила Любомира Мандзій.

Зазначимо, що енциклопедія «Наукове товариство ім. Шевченка» — перше багатотомне видання про найдавніше наукове громадське товариство в Україні. Це «книга знань», яка репрезентує цілісний і багатовимірний образ інституції: мету і завдання, структуру, основні видання, персоналії, а також установи, що працювали при НТШ упродовж 1873—2012 років. Окремо в Енциклопедії фіґурують крайові НТШ і їх осередки, які діють за кордоном. Енциклопедія охоплює історію усіх сфер життя інституції і її контакти з різними національними, закордонними науковими установами та навчальними закладами.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*