Безпека на дорозі зростає завдяки освітленню пішохідних переходів

Кількість дорожньо-транспортного травматизму на пішохідних переходах, де влаштовано освітлення у 2017, знизилася на 20 %.

В межах реалізації заходів Програми з організації та безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях міст, інших населених пунктів Львівської області на 2015-2017 роки, торік освітлено 150 переходів, встановлено 5 світлофорів та 28 камер відеонагляду.

«Нововведення, яке ми впровадили цього року – це облаштування 14 точок відеоспостереження на найбільш критичних ділянках дороги. Це зроблено для того, щоб ми мали розуміння, в якому стані перебуває дорожнє покриття у зимовий період. Окрім того, це зможе слугувати подальшою базою розслідувань для поліції», – зазначив  директор департаменту господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації Роман Кокотайло.

Додамо, що Львівщина – одна з 5 областей України, де на автомобільних дорогах державного значення впроваджуються заходи з підвищення безпеки на автошляхах за рахунок  секторальної підтримки ЄС. Розмір залучених коштів на 2018 рік – приблизно 120 млн грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*