#БезпечніДороги: в області школярів навчають правил дорожнього руху та наданню домедичної допомоги

8 жовтня в межах інформаційної кампанії #БезпечніДороги представники дерартаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА спільно з представниками Патрульної поліції Львівської області та Всеукраїнською громадською організацією Громадський комітет транспортної безпеки у Львівській області відвідали три районні загальноосвітні школи Львівщини.

Зазначимо, що кампанія #БезпечніДороги спрямована на безпеку дорожнього руху та реалізовується в Львівській області впродовж 2018-2019 років.

Зокрема, відвідали Миколаївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, Нежухівську середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Стрийського району Львівської області та Дулібівську середню загальноосвітню школу-гімназію ім. Маркіяна Шашкевича Стрийського району Львівської області. Загалом заняття відбулись для більш як 400 дітей. У межах занять дітей навчали Правил дорожнього руху та домедичної допомоги.

Представники Патрульної поліції розповіли дітям про те, хто ж такі #СвідоміПішоходи та як ними стати:

– не порушувати Правила дорожнього руху,
– переходити виключно у встановлених місцях – наземних, підземних пішохідних переходах,
– носити одяг зі світлоповертаючими елементами або ж використовувати флікери,
– бути уважними та слухняними на вулиці, не відволікатися на гаджети,
– навчати друзів та однокласників правильній поведінці на дорозі,
– користуватися велосипедом згідно Правил дорожнього руху та ін.

Окрім того, дітям демонстрували як надавати домедичну допомогу в ситуаціях, коли в людини погіршився стан здоров’я, як викликати ЕМД, про безпечне користування електронними пристроями та гаджетами, про важливість дотримання власної гігієни та як вберегтися від хворіб, про допомогу в випадках втрати свідомості, опіків, переохолодження чи обмороження, при кровотечах, удавленнях, укусах тварин та комах.

Школярі зрозуміли, що свідомими пішоходами можна стати лише за умови обізнаності з Правил дорожнього руху та відповідальності за власну безпеку, що зробить наші дороги та громадський простір безпечнішим.

Після корисних занять всі учні отримали подарунки від організаторів інформаційної кампанії “Віч-на-віч” – зошити-розмальовки з ПДР та світловідбивні брелки, які допоможуть їм бути помітними у сутінках чи в темну пору доби.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*