Будівництво школи в селі Нижня Яблунька буде відновлено

ОДА  На сесії Львівської обласної ради прийнято рішення про виділення коштів з обласного бюджету на продовження будівництва Нижньояблунської ЗОШ І-ІІІ ст..

Незавершене будівництво, яке розпочато у 2009 році і триває вже 7 років. Будівництво декілька разів то припинялося, то відновлювалося. З січня 2013 року було припинено будівельні роботи.

Після обстеження обласною та районною комісіями з надзвичайних ситуацій діючих приміщень ЗОШ І-ІІ ступенів у с. Нижня Яблунька Турківського району Львівської області питання продовження будівництва нової школи зрушило з місця. І на протязі 2013 року та 2014 року добудовано третій корпус. Надалі будівництво припинилося.

Після звернення батьківської громадськості села до голови Львівської ОДА Олега Синютки  у жовтні 2015 року, були виділені кошти для продовження будівництва школи.

21.01.2016 року начальник управління капітального будівництва Львівської ОДА Іванова Катерина у своєму звіті повідомила про те, що у 2015 році було відновлено будівельні роботи школи в с. Нижня Яблунька Турківського району Львівської області і за належного фінансування будівництво можна буде завершити у 2016 році.

В 2016 році Турківська райдержадміністрація подала проект «Будівництво ЗОШ І-ІІІ ст.. в с.Нижня Яблунька на 360 учнівських місць» на конкурс ДФРР.

24.03.2016 року відбулося чергове засідання регіональної комісії з попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів, які реалізуватимуться на Львівщині за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

На розгляд було винесено питання завершення будівництва ЗОШ І-ІІІ ступенів на 360 місць у с .Нижня Яблунька Турківського району Львівської області (№004850-ЛВ 2016 ) з обсягом фінансування з Державного фонду регіонального розвитку – 25834,6 тис. грн.; з місцевих бюджетів – 2870,5 тис. грн.; загалом – 28705,1 тис. грн.

За висновком комісії проект не пройшов регіонального відбору.

Громада села Нижня Яблунька разом з головою Турківської райдержадміністрації Олександром Лабецьким звернулися до голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки про необхідність виділення коштів для продовження і завершення будівництва вищезгаданої школи.

На сьогодні проект Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2016 рік сформований департаментом економічної політики облдержадміністрації та переданий на розгляд Львівській обласній раді листом.

У вищезгаданий проект Програми включено фінансування об’єкту «Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 360 учнівських місць в с.Н.Яблунька Турківського району Львівської області» на суму 3500 тис.грн та затверджено депутатами  на сесії Львівської обласної ради дану суму.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*