Бажаю вам виховувати підростаюче покоління у любові до Бога та України, – Олег Синютка на 90-річчі СУМу

У суботу, 26 вересня, в Українському католицькому університеті  відбулися урочистості з нагоди 90-річчя з часу створення Спілки Української Молоді – громадської організації, яка об’єднує членство в 10 країнах світу.

У заході взяли участь делегати осередків СУМ в Україні та члени Світової Управи Спілки української молоді, які представлятимуть крайові організації Австралії, Аргентини, Бельгії, Великобританії, Естонії, Канади, Німеччини, США та Франції.

З привітальним словом виступив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

“Дуже приємно сьогодні бути серед молодих людей як серед своїх, особливо, коли вони палають натхненням боронити честь України, – сказав Олег Синютка. – Бажаю вам завжди відчувати себе молодими і йти до нових звершень, а також виховувати підростаюче поління у любові до Бога та України”.

Окрім того, очільник області зачитав привітання від імені Президента України з нагоди 90-ї річниці створення СУМу.

Опісля відбулася церемонія вручення найвищих організаційних відзнак “Залізний хрест заслуги” родинам СУМівців Євгена Войцехівського та Віталія Волкотруба, які загинули в АТО, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.

Урочистості продовжаться 27 вересня об 11:00 спільною молитвою під час Літургії в Архикатедральному соборі Святого Юра.

Після цього СУМівці вирушать на гору Маківка, де відкриють пам’ятний знак на честь річниці проголошення створення Спілки Незалежної Української Молоді (СНУМ), яка стала ідейною попередницею відновленої СУМ в Україні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*