Батальйон «Львів» приступив до виконання обов’язків на сході України

Батальйон-Львів-487x348

Бійці батальйону «Львів» добрались до місця дислокації на сході України і вже приступили до виконання покладених на них завдань.

До складу батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів», нагадаємо, увійшли 150 добровольців. Усі вони  пройшли бойові навчання на базі навчально-тренувального центру «Верещиця» Львівського державного університету внутрішніх справ.

Перед відправкою на схід країни з бійцями зустрівся заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Володимир Харчук. Він побажав їм «швидкого повернення додому із перемогою. Повернення до своїх родин живими і неушкодженими».

Володимир Харчук передав батальйону 300 комплектів постільної білизни, 2000 мішків для піску і продукти харчування, які придбано за кошти благодійників.

Одночасно керівництво  Держземагентства Львівщини надало для потреб бійців медичні сумки.

«Бійці потребують нашої підтримки», – наголосив Володимир Харчук і закликав усіх небайдужих долучатись до благородної справи.

Нагадаємо, для збору коштів на потреби бійців з Львівщини обласна державна адміністрація відкрила рахунок.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*