Багатодітних матерів Львова нагородили відзнаками «Мати-героїня»

23016imgmigr

Сьогодні, 14 листопада, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич, спільно з міським головою міста Львова Андрієм Садовим, вручив львівським багатодітним матерям посвідчення та медалі до почесного звання України «Мати-героїня». Відповідно до Указів Президента України нагороди отримали 28 мешканок міста Львова, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей.

«Маю велику честь від імені Президента України привітати Вас з цим високим званням та вручити почесні відзнаки. Низько вклоняюсь Вам, дорогі матері, за Вашу любов, терпеливість та недоспані ночі», – сказав у вітальному слові Б.Матолич та побажав матерям злагоди в родинах, поваги і доброго здоров’я.

Зазначимо також, що серед нагороджених жінок – 19 матерів п’яти дітей, троє матерів шести дітей, п’ять матерів семи дітей та одна матір десяти дітей.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*