Автівки з іноземною реєстрацією не штрафуватимуть ще до 1 липня

За інформацією митної та прикордонної служб, на ділянці українсько-польського кордону меншають черги.

Станом на 15:00 год. 21 червня накопичення транспортних засобів зберігається лише у пунктах пропуску “Краковець” та “Рава-Руська”. Йдеться про 60 автівок у “Краковці”, що у межах пропускної спроможності, та 180 – у “Рава-Руській”, що спричинено інформацією про замінування суміжного митного поста “Гребенне”.

Попри суттєве зменшення черг, водіїв авто з іноземною реєстрацією не штрафуватимуть за перевищення терміну перебування транспортного засобу на території України у межах однієї доби ще до 1 липня.

Нагадаємо, що минулого тижня через неритмічну роботу польських митників на українсько-польському кордоні біля пунктів пропуску утворилися черги автомобілів. Накопичення транспортних заходів виникло через так званий “італійський страйк”, коли митні процедури здійснювались максимально прискіпливо і в максимально допустимих часових межах.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*