Австрія бачить перспективу Львівщини в енергоощадності

Республіка Австрія готова допомогти у провадженні та реалізації проектів в сфері енергоефективності і відновлювальної енергії на території Львівської області. Про це сьогодні, 13 лютого, повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Австрія в Україні Вольф Дітріх на зустрічі з головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою.

Як зауважив посол, Львівський регіон може стати ключовим майданчиком з популяризації енергоефективних проектів на національному рівні. «Ваш регіон має значний позитивний досвід у реалізації енергоощадних програм та впровадженні енергоефективних заходів, зокрема з використання біомаси як альтернативного палива. Цю позитивну динаміку варто застосувати для наступних проектів», – відзначив він.

На думку Вольфа Дітріха, особливо перспективним напрямом на Львівщині може стати використання біопалива, як альтернативи газу та електроенергії. «Це дуже перспективний напрямок, який може принести користь не лише для міста, а й регіону. Тому ми готові допомогти та застосувати досвід австрійських компаній», – додав він.

Голова ОДА Олег Синютка також підтримав необхідність впровадження проектів з відновлювальних джерел енергії. «В контексті здорожчання енергоносіїв та валютного зростання – це надзвичайно актуально на сьогодні», – резюмував керівник області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*