Австрійська компанія розглядає можливість розширення діяльності на Львівщині

Про можливість збільшення інвестування у Львівську область австрійської компанії Prinzhorn Holding йшлося у п’ятницю, 29 квітня, під час зустрічі керівництва Львівської облдержадміністрації та ТзОВ “Дунапак Україна”.

На зустрічі зокрема обговорили перспективи розширення діяльності австрійської компанії у Львівській області та ймовірність більш продуктивної і масштабної співпраці. Як наголосив виконавчий директор ТзОВ “Дунапак Україна” Геннадій Васьків, компанія розглядає можливість створення нового підприємтсва на Львівщині та відповідно – нових робочих місць.

Очільник Львівської ОДА Олег Синютка запевнив гостей у підтримці їх задуму та інвестиційного проекту, а також висловив зацікавлення у співпраці.

Зазначимо, Prinzhorn Holding – австрійська сімейна компанія. Є лідером з виробництва гофротари у Центральній і Східній Європі та входить до трійки найбільших виробників тарного картону. У Львівській області представлена підприємством “Дунапак Україна”, що займається виготовленням паперової упаковки (гофротари).

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*