“Асоціація “Єврорегіон Карпати – Україна” втретє проводить конкурси освітніх, культурних та медійних обмінів

7 серпня Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» провела засідання Конкурсної Ради конкурсів що проводяться у рамках Програми «Змінимо країну разом».

  • Конкурс освітніх обмінів між закладами Львівської, Луганської і Донецької областей;
  • Конкурс культурних обмінів між закладами Львівської, Луганської і Донецької областей;
  • Конкурс обмінів між засобами масової інформації Львівської, Луганської і Донецької областей

За понад 2,5 мільйона гривень (з яких грант – 1,75 мільйонів) до кінця 2020 року буде реалізовано 29 проєктів: 10 освітніх, 12 культурних та 7 медійних обмінів.

«Програма «Змінимо країну разом» починалася з конкурсів освітніх, культурних і медійних обмінів між Львівщиною та Луганщиною. На сьогодні географія конкурсів розширилася, а це свідчить про ефективність та корисність програми. Загалом Програма «Змінимо країну разом» – це не лише про нові фінансові інструменти освітньої, культурної та медійної співпраці між Львівщиною та східними Луганською і Донецькою областями. Програма «Змінимо країну разом» – це про можливості і віру в те, що малими кроками, малими проектами між школами, народними домами, місцевими газетами ми можемо долати стереотипи, зшивати країну, штучно розірвану певними політичними силами, і загалом, будувати загальноукраїнську солідарність. І найважливіше. Програма «Змінимо країну разом» – це про обійми, рукостискання, розмови людей, розділених сотнями кілометрів, але об’єднаних любов’ю до нашої держави», – розповіла Галина Литвин, виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна».

Нагадаємо, що програма «Змінимо країну разом» реалізується Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» з 2018 року у партнерстві з Львівською обласною радою, Львівською обласною державною адміністрацією, Луганською обласною державною адміністрацією – військово-цивільною адміністрацією. У грудні 2019 року до Програми долучились Донецька обласна державна адміністрація – військово-цивільна адміністрація й Івано-Франківська обласна державна адміністрація. За два роки підтримано 69 проєктів на суму 3,4 млн грн.

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*