“Арена Львів” є “родзинкою” усієї Західної України, – Олег Синютка

Голова Львівської обласної держадміністрації Олег Синютка подякував колективу “Арени Львів” за зусилля, які були прикладені для виходу із кризи у 2015 році, і зазначив, що стадіон “Арена Львів” є важливою “родзинкою” усієї Західної України. Про це очільник області сказав під час прес-конференції у п’ятницю, 25 вересня.

На зустрічі з журналістами було подано звіт про роботу підприємства за період з вересня 2014 по вересень 2015 року – з часу приходу нової управлінської команди. Так сума доходів стадіону за цей час зросла вдвічі, а кількість проведених заходів  – втричі.

Протягом цього періоду на стадіоні пройшов 31 футбольний матч різного рівня, зокрема “Ліги чемпіонів”, “Ліги Європи”, Чемпіонату України, які відвідало близько півмільйона глядачів, з них 15 тисяч – іноземці. Значно збільшилась кількість ділових подій: у конференц-залах “Арени Львів”, відбулось 30 потужних конференцій, які зібрали понад 15 тисяч професіоналів різної сфери. У чаші стадіону за рік пройшло 5 масштабних подій, учасниками яких стало понад 150 тисяч глядачів. У восьмеро зросла кількість осіб, які відвідали екскурсію на “Арені Львів”.

Значні зусилля дирекції спрямовані на впровадження енергоощадних технологій та раціональне використання електроенергії, завдяки чому вдалось скоротити загальне споживання енергоносіїв на 20%. Зараз також реалізується інвестиційний проект з побудови котельні на твердому паливі, що дозволить зекономити близько 800 тис. грн щороку. Розроблено план перспективного розвитку території навколо стадіону.

“Попри усі фінансові складності та технічні проблеми, ми виконуємо завдання, які стоять перед стадіоном. Колектив підприємства – є нашим головним активом і основною цінністю “Арени Львів”. Це команда фахівців, які вірять у майбутнє цього об’єкту і роблять усе можливе для його подальшого розвитку”, – зазначив директор стадіону “Арена Львів” Денис Ігорович Ринський.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*