АНОНС

загруженное 2(15)17-18 грудня 2015 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України у селі Яворів Турківського району відбудеться виїзне розширене засідання Колегії управління молоді та спорту облдержадміністрації та виконкому відділення НОК України у Львівській області.

Порядок денний засідання Колегії управління молоді та спорту облдержадміністрації та виконкому відділення НОК України у Львівській області:

  1. Рівень фізичної підготовки населення Львівщини та особливості складання Державних тестів і нормативів оцінки фізичної підготовленості населення України й подальші шляхи удосконалення нормативних основ фізичної підготовленості населення.
  2. Про план роботи та пріоритети діяльності управління молоді та спорту на 2016 рік та шляхи (заходи) щодо їх реалізації.
  3. Про виконавську дисципліну й стан організації виконання завдань, запитів та звернень громадян у 2015 році.
  4. Про відзначення 25-річчя з дня утворення НОК України (22 грудня 1990 р.).
  5. Різне.

Під час проведення засідання відбудеться знайомство з досвідом діяльності та інфраструктурою доступності Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, а також відвідання змагань Чемпіонату України з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з інвалідністю за участю збірних зарубіжних країн.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*