Англомовний табір Міні-CASTLE Camp запрошує молодь до участі

Розпочато набір на англомовний табір Міні-CASTLE Camp — це чотириденний інтенсивний табір, який дозволить зануритись в англомовну атмосферу та максимально говорити лише цією мовою. Захід відбудеться 11-14 квітня 2019 року у приміщенні Львівського університету ветеринарної медицини та Львівському обласному молодіжному центрі.

Вік учасників — від 16 до 24 років, які живуть або мають можливість проживати у Львові на час проведення табору. Кожного дня учасники зможуть відвідувати два типи занять:

заняття “Level Booster”, на яких учасники будуть працювати в групах різних рівнів (початковий, середній, високий), вони націлені на покращення володіння англійською шляхом вивчення граматики, навичок спілкування та нових слів;
майстер класи (наприклад, театр, мистецтво, виступи перед публікою тощо), які допоможуть практикувати англійську;
веселі інтерактивні заходи та ігри.

А також поринути у атмосферу американської культури разом з волонтером Корпусу Миру Кетрін Фітч. Учасникам необхідно зареєструватися за посиланням.

Кінцевий термін подання заявки на табір Міні-CASTLE Camp – 2 квітня 2019 року 21:00 год.

Вартість участі становить 175 грн., що покриває роздаткові матеріали, канцтовари та кава-перерви.

Виникли питання? Телефонуйте 0980582167 (Тетяна) чи пишіть на електронну пошту whatsuplyrc@gmail.com

Посилання на подію у соцмережі Facebook

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*