Андрій Годик проіспектував хід виконання робіт на об’єктах Великого Будівництва

Сьогодні, 24 червня, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Годик спільно з т.в.о. директора департаменту економічної політики Степаном Куйбідою здійснили виїзну перевірку стану будівництва дошкільного навчального закладу в с. Борщовичі Пустомитівського району, добудови та реконструкції Викотівської СЗШ I-III ст. Самбірського району та реконструкції дитячого садка в с.Чуква, що на Самбірщині.

Зазначимо, що ці об’єкти реалізуються на території Львівщини в межах Всеукраїнської Програми «Велике будівництво».

Відтак, під час перевірки обговорили план-графік виконання підрядними організаціями робіт на об’єктах, стан фінансування та основні проблемні питання у їх реалізації.

У межах виїзної наради перший заступник голови Львівської ОДА наголосив на необхідності завершення робіт на вказаних об’єктах до 1 вересня поточного року.

«Діти – це наше майбутнє. Для нас надзвичайно важливо, щоб вони зростали та навчалися у добре обладнаних закладах з комфортними умовами. Відтак, для цього необхідно аби всі обєкти, інспекцію яких ми сьогодні здійснили, були введені в експлуатацію у встановлені терміни», – сказав Андрій Годик.

Зауважимо, що з метою забезпечення постійного моніторингу і контролю виконання робіт на об’єктах, які реалізуються в межах Програми «Велике будівництво», Львіська ОДА створила робочу групу, до складу якої увійшли заступники голови облдержадміністрації та представників профільних департаментів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*