Андрій Мадзяновський нагородив кращих спортсменів обласного центру «Інваспорт»

IMG_8701Сьогодні заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Андрій Мадзяновський взяв участь в спортивному вечорі з нагоди підведення підсумків спортивної діяльності серед спортсменів з обмеженими можливостями області у 2013 році.

Заступник керівника області привітав спортсменів із Міжнародним днем інвалідів та 20-річчям центру «Інваспорт».

«Історія життя кожного з вас – це історія героя, який знайшов в собі сили та став прикладом для майбутнього покоління. Приємно відзначити, що на Львівщині центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» існує вже 20 років. Я сподіваюсь, що завдяки вам та вашому прикладу ми будемо рухатись тільки вперед», – сказав заступник голови ОДА у вітальному слові.

Андрій Мадзяновський нагородив кращих спортсменів грамотами облдержадміністрації та годинниками від голови ОДА, а також від імені голови облдержадміністрації Олега Сала побажав їм сил та наснаги для досягнення нових вершин.

Зазначимо, за даними статистичної звітності систематичними заняттями спортом в області охоплено понад 1 000 осіб з обмеженими можливостями, більшість з яких концентрується в системі єдиної в області дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів «Галичина», низки спортивних клубів на місцях та федераціях. Важливу роль відіграє обласний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт».

На останніх Паралімпійських іграх у Лондоні змагалося 12 спортсменів області, які вибороли 2 золотих, 1 срібну і 2 бронзові медалі. У 2013 році 23 кращих спортсменів з обмеженими можливостями Львівщини отримують стипендії голови облдержадміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*