Андрій Котельник став позаштатним радником голови ОДА

Сьогодні, 2 грудня, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький вручив Андрію Котельнику посвідчення позаштатного радника з питань молоді, спорту та туризму.

«Андрію неодноразово пропонували вигідні умови співпраці за кордоном. Однак він залишається в Україні і ще й передає свій досвід іншим. Минулоріч з ініціативи Андрія у Львові з’явилась перша в Україні Академія боксу, на базі якої функціонує школа юного боксера. Андрій власним прикладом мотивуєте займатись спортом чимало дітей та молоді», – зазначив Максим Козицький.

Голова Львівської ОДА наголосив, що облдержадміністрація докладає багато зусиль для розвитку спорту на Львівщині, досвід Андрія Котельника є дуже важливим.

«Окрім того, що я боксер, мені не байдужий спорт зокрема. Він допоміг мені самореалізуватися і багато чого досягнути. Моє покликання – допомагати іншим видам спорту, у тому числі у нашому регіоні. Тому я запропонував Максиму Зіновійовичу свою кандидатуру на цю посаду», – зазначив боксер.

Як наголосив Андрій Котельник, на посаді позаштатного радника планує підтримати спортсменів, які уже завершили кар’єру.

«Є багато людей, які колись були спортсменами і не можуть себе реалізувати після завершення кар’єри, стати тренерами чи наставниками для інших. Я хочу допомогти їм, адже вони живуть своєю улюбленою справою», – додав він.

Довідково.

Андрій Миколайович Котельник – український боксер, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України. Призер Олімпійських ігор 2000 року. Колишній чемпіон світу у 1-й напівсередній ваговій категорії за версією WBA.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*