Андрій Годик зустрівся з Почесним Консулом Латвійської Республіки у Львові Володимиром Гарцулою

Сьогодні, 19 серпня, перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик зустрівся з Почесним Консулом Латвійської Республіки у Львові Володимиром Гарцулою. Сторони узгодили напрями подальшої співпраці.

Андрій Годик ознайомив гостя з інвестиційним кліматом в області та розповів про успішні приклади співпраці із компаніями.

“Львівщина готова до залучення латвійських інвестицій. Наш регіон був, є та залишиться у подальшому надійним партнером для усіх іноземних інвесторів. Найкраща демонстрація нашої співпраці – успішна реалізація проектів на території Львівської області та створення нових робочих місць”, – зазначив Андрій Годик.

Нагадаємо, що станом на сьогодні, у Львівській ОДА на супроводі перебуває понад 550 інвестиційних проектів. За останні 4 роки в регіоні було відкрито понад 250 інвестиційних проектів та створено понад 25 тисяч робочих місць.

“Пандемія коронавірусу внесла свої корективи. Однак, незважаючи на це, українсько-латвійський товарообіг росте та на даному етапі складає майже 560 мільйонів доларів. Консульство вважає економічний вектор одним із основних. Адже налагодження економічних зв’язків сприяють і розвитку культури, освіти та інших напрямів”, – розповів Володимир Гарцула.

Як повідомив Почесний Консул Латвійської Республіки у Львові, серед пріоритетних галузей сьогодні – деревообробна, а також АПК.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*