Андрій Годик зустрівся з Почесним консулом Французької Республіки у м. Львів

Сьогодні, 1 липня, перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик зустрівся із Почесним консулом Французької Республіки у м. Львів Данилом Яремою. Сторони узгодили напрями подальшої співпраці.

Андрій Годик ознайомив гостя з інвестиційним кліматом в області та розповів про успішні приклади співпраці із компаніями з французьким капіталом.

«Ми маємо досвід роботи з компаніями з французькими інвестиціями і кейси успішної співпраці. Львівщина відкрита і готова робити справді належний супровід для інвестора: від ідеї і бажання працювати тут до завершення робіт і запуску виробництв тощо. Для нас важливо, щоб кожен інвестор почував себе тут безпечно. І, звісно, найкращим прикладом ефективності співпраці будуть реалізовані проєкти», – зазначив він.

Одним із таких прикладів співпраці, є співпраця з компанією з французькими інвестиціями ТОВ «СЕЖЕТЕКС-ЮА», яка отримала замовлення від Уряду Франції на масове виготовлення одноразових медичних халатів. Відтак, Львівська ОДА сприяла підприємству у залученні підрядників для пошиття засобів захисту медичним працівникам. Як наголосив Андрій Годик, реалізація цього проєкту – це не лише предметна допомога медикам, які рятують щодня людські життя, але й важливий іміджевий крок для області та України загалом.

Серед можливих напрямків співпраці директор департаменту економічної політики облдержадміністрації Степан Куйбіда виокремив інформаційну підтримку з питань навчання бізнесу ринкової специфікації Франції, обмін досвідом у напрямку розвитку професійно-технічної освіти, зустрічі бізнесу у форматі B2B, промоція туризму, зокрема медичного.

Натомість начальник управління інвестиційної політики Роман Матис закцентував увагу на співпраці у розвитку машинобудівної галузі між Францією та Україною, зокрема Львівщиною. Як він зазначив, сьогодні Львівщина звертається до бізнесу з пропозицією розглянути, у випадку потреби, можливість релокації їхнього виробництва саме на терени області.

Своєю чергою, Почесний консул Французької Республіки у м. Львів Данило Ярема відмітив добру співпрацю між країнами та висловив сподівання на продовження плідної співпраці надалі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*