Андрій Годик зустрівся із Почесним консулом Республіки Корея у Львові

Перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик зустрівся із Почесним консулом Республіки Корея у Львові Владиславом Ртіщевим.   

«Торік у грудні Львівщина була рада вітати Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні Кі-Чан Квона. Це був його перший візит в область. Також ми радіємо, що сьогодні Корея представлена у Львові Почесним Консульством»,-  зазначив Андрій Годик.

Він подякував Владиславу Ртіщеву за внесок у розвиток та поглиблення українсько-корейської співпраці та вручив Почесному консулу цінний подарунок.

Додамо, що Почесне консульство Республіки Корея у Львові відкрили у вересні 2015 року. Відкриття установи стало потужним сигналом для співробітництва. Одним із пріоритетних напрямків діяльності Почесного консульства є розвиток різногалузевої співпраці між бізнес-спільнотами України та Південної Кореї, зокрема створення сприятливого інвестиційного клімату для корейських інвесторів. Окрім того – захист прав та інтересів громадян і юридичних осіб Південної Кореї, які перебувають на території України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*