Андрій Годик зустрівся із Почесним Консулом Королівства Нідерландів у Львові

Сьогодні, 24 червня, заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик зустрівся із Почесним консулом Нідерландів у м. Львів Андрієм Гринчуком, аби узгодити напрями подальшої співпраці.

Під час зустрічі заступник голови ЛОДА ознайомив гостя із інвестиційним кліматом у регіоні.

«Ми максимально відкриті та готові до роботи із представниками бізнесу Нідерландів. Збільшення іноземних інвестицій  та відкриття нових підприємств дозволяють створювати нові робочі місця, підвищувати заробітну платню, тож завжди будуть у пріоритеті нашої роботи», – зазначив Андрій Годик.

Також учасники зустрічі поспілкувались про напрями співробітництва.

«Бізнес Нідерландів віддавна присутній на теренах Львівщини. Це, передусім, сфера агробізнесу. Найкращим прикладом буде, напевно, компанія «Галіція Грінері», яка успішно працює в регіоні вже не перший рік», – зазначив Роман Матис,  начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА.

«Загалом, у Нідерландах є багато охочих до інвестування у бізнес в Україні підприємців. Безумовно, Львівщина є інвестиційно прибавливою для бізнесу в сільськогосподарському виробництві. Тож цю співпрацю потрібно розширювати. Щодо інвесторів із Нідерландів – для них важлива передбачуваність, стабільність реагування, приєднання до мереж, для сільгоспвиробників – також логістика», – наголосив Почесний Консул.

У свою чергу Андрій Годик запевнив гостя у всесторонній підтримці бізнесу:

«Для нас сьогодні дуже важлива довіра інвестора. Тому ми докладаємо максимум зусиль, щоб сприяти внесенню інвестицій в регіон. Ми хочемо вирішувати питання не в ручному режими, а щоб усе працювало системно. Тому робитимемо усе, аби конкретно і у найбільш стислі терміни допомагати бізнесу, адже, на моє переконання, процедури повинні бути прозорими для усіх».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*