Андрій Годик зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Аргентини в Україні

Про двосторонню співпрацю у медичній, торговельно-економічній, аграрній галузях, культурі та спорті йшлося сьогодні під час зустрічі першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика із Надзвичайним і Повноважним Послом Аргентини в Україні Еленою Летісією Мікусінскі.

«Львівщина є цікава багатьма сферами для міжнародної співпраці. Це область з високим потенціалом для економічного розвитку. Позитивний вплив на інвестиційне середовище має сприятливе географічне розташування, розвинута інфраструктура, кваліфіковані людські ресурси. Окрім потужного промислового потенціалу, Львівщина є лідером із розвитку альтернативної енергетики та ІТ-сектору. В нашій області зареєстровано 7 індустріальних парків, що є також потужною базою для залучення інвестицій на Львівщину. Також це великий культурний та туристичний потенціал»,-  зазначив Андрій Годик.

Окрім цього, він розповів про заходи, які вживаються у протидії коронавірусу та висловив готовність до подальшої співпраці області із Аргентиною.

«Ми готові виступати надійним партнером у всіх починаннях, які будуть корисними для нашої області та Аргентини, поглиблюватимуть двосторонню співпрацю та розвиток обох сторін», – наголосив перший заступник.

Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентини в Україні розповіла, що торік приїздила на Львівщину у супроводі знаного аргентинського вченого, він навчав студентів вищих навчальних закладів особливостей проведення ПЛР-тестування. Тоді пандемії ще не було.

Сьогодні ж Аргентина готова ділитись не лише досвідом та знаннями, а зацікавлена у промоції власної культури та комерції країни на теренах Львівщини.

Гостя нагадала, що 1 вересня цього року, в результаті тривалих переговорів між професійними експертами з обох країн був затверджений та вступив у дію Міжнародний сертифікат, що дозволяє експорт аргентинської яловичини до України. Це на її думку дасть поштовх для розвитку, як аргентинського, так і українського бізнесу.

Також вона зупинилась на успішних проектах Аргентини, які б могли бути корисними для Львівщини.

Зокрема, виокремила винахід-машину для переробки сміття. Її особливістю є те, що під час переробки відходи не спалюються. В Аргентині цей проект вже реалізований, машини працюють 24/7 та можуть переробляти 100 тонн сміття в день. Посол висловила надію на реалізацію такого проекту в Україні.

Також це проект в агросфері з вирощування великої рогатої худоби з генетичного матеріалу найвищої якості та експорт продукції тваринництва. Окрім цього, співпраця у культурній сфері та розвиток аргентинського кінного поло.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*