Андрій Годик відзначив підприємство з пошиття засобів захисту для медиків за внесок у боротьбу з коронавірусом

Сьогодні, 22 жовтня, перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик спільно з заступником директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Орестом Гринівим відвідали підприємство ТОВ «СЕЖЕТЕКС-ЮА».

В межах візиту Андрій Годик за сумлінну працю, значний внесок у розвиток галузі легкої промисловості у Львівській області та допомогу у боротьбі з коронавірусною хворобою (COVID-19), вручив подяку для колективу підприємства. Відзнаку отримала – керівник Оксана Гальо.

ТОВ «СЕЖЕТЕКС-ЮА» – швейна компанія з іноземним капіталом. Займається пошиттям одноразового спецодягу та засобів захисту для медичної, фармацевтичної, автомобільної та хімічної галузей промисловості.

До цього року вся продукція реалізовувалась виключно на ринках Європи. З травня, у зв’язку з поширенням коронавірусу, підприємство додатково уклало контракти на виготовлення одноразових комбінезонів, халатів та інших засобів захисту для медичних працівників України.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*