Анатолій Матіос: Головна військова прокуратура порушила кримінальне провадження за фактом спроб зриву військової мобілізації  

Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України під час моніторингу мережі Інтернет виявлено факти поширення активістами так званого руху «Антивійна» зразків заяв до військових комісаріатів щодо нібито законності відмови громадян від мобілізації, а також розповсюджено відеозвернення із закликами звертатись до військових комісаріатів з вказаною заявою.

В свою чергу, Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос зазначив, що подібні заяви не містять жодного правового обґрунтування, а дії осіб, що їх поширюють та які причетні до цього, спрямовані виключно на зрив виконання Указу Президента України від 14 січня 2015 року «Про часткову мобілізацію» та перешкоджають законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період.

За даним фактом Головною військовою прокуратурою 29.01.2015 внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 114-1 КК України (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань) та розпочато досудове розслідування. Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі від 5 до 8 років.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*