Американські лікарі поділилися досвідом щодо лікування нейрохірургічних захворювань

У середу, 3 жовтня, в актовій залі департаменту охорони здоров’я відбувся навчально-освітній семінар «Сучасні методи лікування нейрохірургічних захворювань».

Захід було організовано кафедрою невропатології і нейрохірургії ЛНМУ імені Данила Галицького спільно з організацією Razom for Ukraine за підтримки департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

Відкриваючи семінар, начальник відділу кадрового та організаційного забезпечення департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Андрій Голдун подякував американським колегам за готовність ділитися досвідом.

Учасників заходу також привітав доктор медичних наук, професор кафедри невропатології і нейрохірургії ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького, нейрохірург Андрій Нетлюх.

Під час семінару американські лікарі прочитали лекції для неврологів та нейрохірургів Львівщини, а також студентів  ЛНМУ імені Данила Галицького

Доктор Джефферсон Мілі, нейроінтервенціоніст неврологічного відділення в Dell Medical School (The University of Texas at Austin) розповів про методи лікування гострого інсульту, що базуються на результатах сучасних світових досліджень та використовуються у них в клініці. Зокрема, він зупинився як на терапевтичних методиках (тромболізис) та хірургічних (ендоваскулярних) маніпуляціях.

Презентація нейрохірурга доктора Джонатана Форбса (Pittsburgh School Of Medicine, Weill Cornell Medical University) була присвячена новітнім мікрохірургічним технологіям для мініінвазивного видалення пухлин головного мозку. Доктор Форбс продемонстрував ряд цікавих відео, в яких було показано оперативні втручання при різних типах пухлин.

Неврологи та нейрохірурги області виявили значний інтерес до тематики та скористалися нагодою безпосередньої дискусії з американськими колегами.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*