Американські експерти продовжують допомагати у врегулюванні конфлікту в Україні: підсумки зустрічі із представниками аналітичного центру «Атлантичної ради»

У понеділок, 11 вересня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із групою експертів аналітичного центру «Атлантичної ради», серед яких Президент і генеральний директор «Атлантичної ради» Фредерик Кемпе, Надзвичайний і повноважний посол, Директор Євразійського центру ім. Діну Патрічу «Атлантичної ради» Джон Хербст та старший науковий співробітник «Атлантичної ради» і співдиректор ініціативи «Україна в Європі» Адріан Каратницький.

Голова Львівської ОДА ознайомив гостей із суспільно-політичною ситуацією на Львівщині, розповів про багатопартійність в області та поінформував про активність громадських організацій.  Олег Синютка також підкреслив високий рівень безпеки у Львівській області та сприятливий клімат для ведення бізнесу й надходження інвестицій у регіон.

«Для нас дуже важливо, щоб наші іноземні партнери мали інформацію про ситуацію в регіоні «з перших вуст», – наголосив голова Львівської ОДА.

У межах зустрічі Олег Синютка висловив подяку Президентові та експертам «Атлантичної ради» за підтримку територіальної цілісності України, зокрема розслідування та публікація доказів присутності російських військ на території України.

Відтак, експерти міжнародного аналітичного центру «Атлантична Рада» презентували у Києві докази присутності російських військ на тимчасово окупованій території Донбасу. Більш як півсотні доказів зібрали у збірку з назвою «Ховаються на видноті: війна Путіна в Україні».

Представники «Атлантичної Ради» наголосили на готовності допомагати Україні у протистоянні із Росією.

Учасники також висловили ініціативу проведення спільних аналітичних досліджень проблем зовнішньої політики України, українсько-російських відносин за участі науковців та експертів Львівщини та публікації результатів на теренах США, а також проведення лекцій американськими експертами з міжнародних відносин для студентів провідних навчальних закладів Львівської області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*