“Амбітна і цілеспрямована молодь – майбутнє України”, – Павло Клімкін під час зустрічі із студентами Франкового вишу

Сьогодні, 2 березня, у актовій залі Франкового вишу відбулась зустріч Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна із студентами та академічною спільнотою.

Павло Клімкін розповів про специфіку дипломатичної служби і зазначив, що що студенти цього та інших вишів зможуть обійняти високі посади.

“У амбітної молоді є майбутнє в Україні та світі, ми потребуємо ваших знань і конструктивного мислення. Я вважаю, що у вас є великий шанс, приходьте на практику, подивитися на роботу Міністерства з середини і покажете себе. Або ви не схибите і підете далі, або отримаєте безцінний досвід”, – зазначив Міністр закордонних справ України.

Також, під час спілкування розглянули українсько-польські відносини.

“Нам потрібно зрозуміти нашу власну історію, у ній були фантастичні моменти і ми маємо чесно їх зафіксувати. Для кожного українця історія має стати цінністю. Ми самі повинні визначити свої ключові моменти історії. З поляками потрібно вести діалог як з друзями, але чітко і жорстко”, – наголосив Павло Клімкін.

Під час зустрічі Міністр відповів на запитання студентів, що стосувалися стажування у Міністерстві закордонних справ, перспектив розвитку законодавства, відновлення історичної пам’яті.

Зокрема, у межах зустрічі підписали угоду про співпрацю між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Міністерством закордонних справ України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*