Аквапарк «Пляж» запросив дітей військовослужбовців – учасників АТО

Діти військовослужбовців, які несуть службу в зоні антитерористичної операції, цікаво провели свій час в аквапарку «Пляж», який став партнером соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну!».

Зокрема, в одному з найбільших у Західній Україні аквапарків малеча учасників АТО посеред весни мала можливість відчути себе наче на справжньому пляжі.

«Ми щоразу запрошуємо відвідати аквапарк «Пляж» дітей-сиріт. І тепер, коли нам запропонували стати партнерами соціального проекту «Мій тато захищає Україну!», ми також долучилися до цієї акції, – розповідає керівник відділу маркетингу аквапарку «Пляж» Олена Анатійчук.

Сподобався такий активний відпочинок усім діткам, які разом зі своїми матерями відвідали аквапарк «Пляж».

Семирічна Яна розповіла, що їй дуже сподобалося бути в аквапарку. І, хоча вона ще не вміє плавати, все ж обіцяє, що до приїзду батька із зони АТО додому, навчиться триматися на воді. «Коли татко приїде, то ми усі разом  підемо на цей «Пляж»», – наголосила дівчинка.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*