Активній молоді пропонують долучитися до акції “Майбутнє лісу у твоїх руках”

Вже 11 рік поспіль на Львівщині пройде акція “Майбутнє лісу у твоїх руках”.  Розпочнеться вона 21 березня, у Міжнародний день лісів, й триватиме до Дня Довкілля, який в Україні відзначають у третю суботу квітня. Про це повідомили у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

“Цю щорічну акцію ми організовуємо для того, щоб виховати у молодого покоління шанобливе ставлення до природи, – зазначив начальник управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека. – Зокрема прагнемо ознайомити та залучити шкільну молодь до створення нових лісів, а також роз’яснити широким колам громадськості важливість створення лісових насаджень як одного з основних компонентів збереження біорізноманіття та екологічної рівноваги на планеті та підвищити довіру громадськості
до діяльності лісогосподарської галузі”.

За його словами, у рамках акції для молоді проведуть майстер-класи із садіння лісу, щеплення деревних порід. Також планують організовувати виховні години на тему “Людина і ліс” для учнів молодших класів та лекції на природоохоронну тематику для учнів шкільних лісництв. Проведуть для учнівської молоді й інформаційно-роз’яснювальні заходи: уроки знань про ліси, пізнавальні екскурсії та різноманітні конкурси.

Також молодь запрошують долучитися до конкурсів на кращий малюнок і твір на тему “Людина і ліс” та конкурсу на краще шкільне лісництво. З цією метою розроблено узагальнений “План проведення заходів підприємствами Львівського ОУЛМГ у рамках Акції “Майбутнє лісу у твоїх руках” 2016 року”.

Час і місце проведення посадок лісу в рамках акції – у Плані.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*