“Активна і освічена молодь – майбутнє України”, – Оксана Стоколос-Ворончук

У межах програми “Молодіжна столиця України – 2018” 15 травня стартував тренінг-семінар “50-50” для фахівців національних, регіональних та місцевих органів влади, установ, представників молодіжних організацій та організацій, які працюють з молоддю.

Участь у заході взяли Голова Офісу Ради Європи в Україні  Мортен Енберг,  заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос -Ворончук.

Під час зустрічі Мортен Енберг ознайомив молодь із впровадженням реформ в Україні.

“Підтримка молоді є одним із пріоритетних питань Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки. Для усіх вас важливо бути компетентними, знати закони, міжнародні стандарти, тільки коли у вас є знання ви можете стати рушієм змін і вас сприйматимуть як серйозних людей, будьте потрібними для своєї країни”, – зазначив Голова  Офісу Ради Європи в Україні.

Учасників привітала заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

“Ми живемо у час війни, ваші однолітки зараз захищають нашу державу на сході, для того, щоб ми працювали і навчались. Активна і освічена молодь творить майбутнє України. Займайтесь самоосвітою, вивчайте мови, використовуйте кожну можливість, щоб рухатись вперед”, – наголосила Оксана Стоколос-Ворончук.

Заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема підкреслив, що молодь необхідно залучати до прийняття політичних рішень.

“Нам необхідно побудувати механізм взаємодії між громадянським суспільством і  владою стосовно  участі молодих людей у процесі прийняття рішень. Для нас принципово, щоб молоді люди були учасниками процесів і для цього треба мати навички та розуміння того, як працюють інституції”, – наголосив Олександр Ярема.

Зазначимо, організаторами тренінгу-семінару є молодіжний департамент Ради Європи, Міністерство молоді та спорту України у співпраці з Львівським обласним молодіжним центром та у межах програми Львів – молодіжна столиця України 2018.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*