Актуальні питання запобігання та боротьби з незаконними рубками розглянули в межах наради

Сьогодні, 30 січня, у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулась міжвідомча координаційна нарада щодо запобігання та боротьби з незаконними рубками, попередження розкрадання лісопродукції та іншими порушеннями у сфері охорони лісових ресурсів.

Серед  учасників наради – перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський, заступник голови Львівської обласної ради Юрій Гудима, представники правоохоронних органів, Державної екологічної інспекції у Львівській області, Громадської ради при Львівському ОУЛМГ, Громадської ради при Львівській ОДА, директори та головні лісничі лісогосподарських підприємств.

«Питання, які ми сьогодні розглядаємо є надзвичайно актуальними. Тут  однозначно має бути спільна робота і працівників лісових господарств, силових структур, служби безпеки, поліції, прокуратури та всіх дотичних структур. Дякуємо, що Громадська рада при Львівській ОДА є активною в цьому питанні.  Також воно є на контролі в керівництва держави. Зокрема, що стосується системи електронного обігу деревини та роботи в ньому усіх лісокористувачів. Також це робота щодо виявлення незаконних пилорам», – зазначив Василь Лозинський.

Як наголосив перший заступник голови Львівської ОДА всі постійні лісокористувачі мають працювати в системі єдиного електронного обліку деревини вже з 1 лютого.

Начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека ознайомив присутніх зі станом охорони лісів від незаконних рубок по управлінні та відмітив позитивну тенденцію щодо зменшення обсягу незаконних рубок в державному лісовому фонді.

«З 2016 по 2019 рік обсяг незаконних рубок у державному лісовому фонді зменшився  з 3268 м3 до 935 м3, тобто у понад 3 рази», – підкреслив він.

Також Анатолій Дейнека зупинився на роботі рейдових бригад та заходах із впорядкування роботи лісопильних об’єктів, серед яких створення платформи моніторингу їх діяльності.

Додамо, що з метою забезпечення охорони лісів,  раціонального використання лісових ресурсів, попередження нелегального обігу деревини і боротьби з незаконними рубками Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та Головним управлінням Національної поліції у Львівській області підписані «Спільні  заходи щодо запобігання та боротьби з незаконними рубками, попередження розкрадання лісопродукції та іншими порушеннями у сфері охорони лісових ресурсів» від 24 січня 2020 року,  якими передбачено проведення спільної рейдової роботи, впорядкування лісопильних об’єктів та системної роботи в засобах масової інформації з висвітлення питань додержання вимог лісового законодавства.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*