Актуальні питання видобутку газу та нафти розглядають в межах міжнародної конференції Carpathian Oil & Gas Conference 2019

Сьогодні, 23 травня, на Львівщині розпочала роботу Міжнародна конференція щодо питань видобутку нафти та газу Carpathian Oil & Gas Conference 2019. Захід має на меті стати майданчиком для провідних нафтогазових, бурових і сервісних компаній Центральної і Східної Європи, що сприятиме формуванню регіонального центру видобутку, зберігання, переробки та транспортування вуглеводнів, створення хабу сервісних послуг, покращенню інвестиційної привабливості України в середовищі нафтогазових інвесторів.

Привітав учасників заходу перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Вітаю вас на Львівщині, це край, який багатий ресурсами та, що найголовніше, людьми. У Львівському регіоні енергетичні ресурси і нафтогазовидобуток був вперше розвіданий і перші куби газу були інвестовані в промисловий розвиток регіону, як зрештою і всієї України. Мені дуже приємно, що сьогодні, вже вдруге на Львівщині, відбувається такий захід, адже це говорить про велику увагу до регіону з точки зору потенційного розвитку. По-друге – ми, як орган виконавчої влади на регіональному рівні, вважаємо за доцільне сприяти розвитку бізнесу, який ставить собі за ціль розвивати та нарощувати темпи виробництва, а сьогодні ми говоримо про нафто- газовидобуток і тут вас завжди раді вітати і органи виконавчої влади завжди сприятимуть розвитку вашого виробництва та бізнесу. Мені також приємно, що тут в нас є хороша і академічна база, база підготовки професійних кадрів, відповідні дослідницькі організації. Також дуже приємно, те, що особливо зараз місцева влада зацікавлена, щоб здійснювався видобуток нафти та газу, адже як відомо частина рентних платежів розщеплюється і є надходження до місцевих бюджетів. Так майже 90 млн грн минулого року було скеровано до місцевих бюджетів. Це черговий інструмент для того, щоб зацікавити місцеві громади розвивати такий бізнес. Хочу подякувати компанії «Укргазвидобування», а також підприємствам, які знаходяться на території Львівщини, оскільки ми маємо хороші і соціальні партнерські відносини. Коли громада, бізнес, органи влади спільно інвестують не лише у виробництво чи видобуток, а також у соціальну інфраструктуру, дорожню інфраструктуру, підготовку та завершення будівельних робіт в садочках чи школах  – це конкретні речі, які ми разом з вами робимо. Це є вкрай важливі започаткування, адже так спільно разом з вами ми будуємо нашу державу»,-  зазначив Ростислав Замлинський.

Відтак, в межах заходу відбудуться 4 сесії: «Нафтогазова галузь України: геологічне вивчення, стан запасів, буріння, видобуток», «Буріння та бурове обладнання», «Бурові сервіси. Закінчення та освоєння свердловин», «Інтенсифікація видобутку вуглеводнів».

У другий день, 24 травня, розглянуть ключові зміни українського ринку газу та інтеграцію України в європейський ринок газу. Також учасники дискутуватимуть щодо напрямку розвитку українського ринку газу та відвідають виробничі об’єкти «Укргазвидобування» та БК «Горизонти» у місті Стрий.

Детальніше із програмою конференції можна ознайомитись за посиланням.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*