АКЦІЯ “Я ХОЧУ БАЧИТИ ЖИТТЯ!” ДОЛУЧАЙТЕСЯ!

DSCN7724Сьгодні, 24 березня в кабінеті заступника голови Турківської райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу, щодо акції « Серце до серця».

Відповідно до листа Всеукраїнського благодійного фонду « Серце до серця» від 19 січня 2017 року №19/03 з метою розвитку молодіжного волонтерського руху, утвердження та пропаганди зорового способу життя збору коштів для закупівлі необхідного медичного обладнання з подальшою передачою його у медичні заклади області у період з 9 березня по 9 квітня 2017 року в Турківському районі проводитиметься Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”.

12 акція під гаслом «Я хочу бачити життя!» направлена на допомогу ДІТЯМ З ВАДАМИ ЗОРУ та на вирішення проблем забезпечення обладнанням офтальмологічних відділень дитячих лікарень України.
Чому саме дитячий зір: Щороку близько 1 млн. дітей реєструється з проблемами зору. ВБФ «Серце до серця» вже втретє проводить акцію по боротьбі зі сліпотою у дітей і ось чому. Діти – це наше з вами майбутнє, а здорові діти – це майбутні сильні лідери та керівники нашої держави. Адже всім відомо, що здорове дитинство – це старт у здорове та відповідальне доросле життя, тому ми рішуче направляємо всі сили на те, щоб попередити хворобу якісним діагностуванням на ранніх стадіях, щоб виявити вади, яких можна позбутися дитині до 1 року.

Особливо вразлива група дітей є немовлята, несвоєчасна діагностика та лікування вродженої, і рано набутої патології призводить до слабкозорості або сліпоти вже у ранньому віці.

Завдяки сучасним технологіям діагностики та ефективного лікування патології органа зору у дітей, зменшилася кількість інвалідів дитинства по зору за останнє десятиріччя майже в два з половиною рази (з 4320 до 1500 дітей-інвалідів), тому зусилля по боротьбі зі сліпотою та слабкозорістю у дітей не є марними. У рамках глобальної програми Всесвітньої організації охорони здоров’я VISION 2020 в Україні проводяться заходи по боротьбі з дитячою сліпотою, якої можна уникнути. Широкомасштабне залучення ресурсів державних органів, підприємців, представників бюджетних організацій, студентів, учнів та громадських активістів є вагомим внеском у вирішення цієї проблеми. Акція реалізовуватиметься по всій Україні! У кожній області, кожному місті та селі. Українці вкотре об’єднаються для вирішення важливої проблеми і ми переконані, що це вдасться! Отже, запрошуємо долучитися до 12ої акції «Серце до серця», яка триватиме з 9 березня до 9 квітня 2017 року, шляхом:

Координатор акції у Львівській області Віктор Бреня (0964997567), або звертатись за адресою : управління соціального захисту Турківської РДА м.Турка вул. А. Міцкевича 77.

Зібрані кошти буде перераховано на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Ми щиро вдячні за будь-яку ініціативу з Вашого боку та за поширення даної інформації в любий спосіб!

Кошти, які будуть зібрані можна перерахувати на рахунок Всеукараїнського благодійного фонду «Серце до серця» на р/р 2600501306399 ПАТ «Кредобанк» МФО 325365,ЄДРПОУ 34354227 найменування платежу для Львівської області.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*