Аграрні розписки в Україні

Популярність інструменту «Аграрні розписки в Україні» постійно зростає.  Лише від початку 2020 року аграрії отримали понад 4 млрд. грн. додаткового фінансування за допомогою аграрних розписок, що в 1,5 рази перевищує показник за аналогічний період минулого року.

Розширенню бізнес можливостей і сфер застосування інструменту сприяє також і отриманий перший практичний досвід примусового виконання зобов’язань боржників за розписками.

Успішне впровадження аграрних розписок у вітчизняну сільськогосподарську галузь зумовлене чітким розумінням учасниками ринку особливостей роботи цього інструменту, що стало можливим завдяки спільним заходам та проведеним навчальним програмам.

Вебінар на тему: «Аграрні розписки для агровиробників: доступно та просто»,  відбудеться 31 березня 2020 року о 10:00 год.

Організатор: Міжнародна фінансова корпорація (IFC, Група Світового банку) у партнерстві з Швейцарською Конфедерацією. Посилання для реєстрації на вебінар: https://room.etutorium.com/registert/5/6c76038e5ad8d3bfc9ca46cc5ad8d3bfc9c8c405

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*