Аграріям Львівщини розповіли про державну підтримку АПК

12 квітня 2017 року у Львові відбувся практичний семінар з питань державної підтримки АПК та її реформування. Особливістю заходу стала участь фахівців з Міністерства аграрної політики та продовольства України та міжнародних експертів.

Аграріям розповіли про державні програми підтримки агропромислового комплексу на 2017 рік та механізмами їх фінансування. Слід зауважити, що загальна сума державної підтримки АПК в Україні на 2017 рік передбачена в сумі 5,5 млрд. грн.

На семінарі розповіли про програми підтримки, серед яких надання кредитів фермерським господарствам, підтримка сільськогосподарських товаровиробників шляхом відшкодування відсотків за кредитами, часткова компенсація витрат на придбання вітчизняної сільськогосподарської техніки, а також державна підтримка галузі тваринництва.

Семінар провели за підтримки проекту ЄС «Підтримка  впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні».

Аграрії Львівщини висловили пропозиції фахівцям, які беруть участь у формуванні нормативно-правової бази.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*