Аграріям Львівщини надаватимуть пільгові кредити на вирощування гречки

Для стимулювання аграріїв до вирощування гречки на регіональному рівні у Комплексній програмі підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки передбачили надання пільгових кредитів в розмірі до 100 тис грн.

Про це повідомила заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

За словами Людмили Гончаренко, на сьогодні Львівське регіональне відділення ПАТ “Аграрний фонд” проводить консультації із сільськогосподарськими виробниками області щодо умов та укладання відповідних контрактів.

Зазначимо, цьогоріч для забезпечення розширення посівів гречки на державному рівні у Мінагрополітики вжили додаткових заходів. Зокрема в ПАТ “Аграрний фонд України” отримали доручення  продовжити укладання відповідних контрактів щодо закупівлі гречки урожаю 2016 року. Зокрема аграріям виплачуватимуть аванс у розмірі 65 % від суми контракту із базової ціни 15 тис грн за тонну зерна гречки.

Як повідомили у департаменті агропромислового розвитку ЛОДА, у Львівській області вже засіяли 4,4 тис га гречки основного посіву, що становить120 % від запланованого.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*