Аграріїв Львівщини ознайомили із новим фінансовим інструментом

За сприяння Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України та Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» для аграріїв області провели тренінг – «Лізинг: особливості послуги та переваги для клієнта».

Учасників тренінгу ознайомили із практичними сферами застосування фінансового інструменту та прикладами залучення коштів  для малих та середніх підприємств. Відтак аграрії області зможуть в подальшому використати набуті знання для фінансового та технічного забезпечення своєї господарської діяльності.

«Покращення та спрощення доступу до фінансування саме малим та середнім агровиробникам є актуальним, адже не завжди у них є необхідне забезпечення для отримання кредитів у банківських установах. На етапі підготовки до посівної кампанії, завжди недостатньо вчасних ресурсів і цей фінансовий інструмент сприятиме вирішенню питання покриття дефіциту коштів. І чим більше у сільгоспвиробників є інструментів для фінансування, тим краще і конкурентніше розвиватиметься цей ринок послуг», – зазначив начальник управління розвитку сільськогосподарського виробництва, продовольства та аграрного ринку департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Ігор Вус.

В роботі тренінгу також взяли участь представники лізингових компаній України, які ознайомили учасників із пропозиціями лізингових послуг.

«Застосування всіх можливих інструментів фінансування сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств є важливим та актуальним для Львівщини. Адже в області щорічно збільшується посівна площа та валове виробництво продукції.  Підвищення ефективності виробництва також можливе за умови технологічного та технічного переоснащення, а це потребує збільшення матеріально-технічних і фінансових ресурсів», – наголосила заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*