Аграрії Львівщини виробили продукції на 4,7 млрд. грн.

Упродовж останніх років сільське господарство Львівщини забезпечує позитивну динаміку виробництва сільськогосподарської продукції. Інтенсивне ведення сільськогосподарського виробництва, впровадження інноваційних технологій дозволяє нарощувати обсяги валового виробництва і у 2015 році. Зокрема, за   січень-серпень аграріями області вироблено сільськогосподарської продукції на суму 4,7 млрд. грн., що складає 100,9% до попереднього року.

Про це повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз.

“Зростання досягнуто за рахунок збільшення обсягів виробництва продукції рослинництва на 6,0% до аналогічного періоду минулого року, – зазначила Наталія Хмиз. – Збільшення обсягів виробництва відбулось як у  сільськогосподарських підприємствах на 8,8%, так і у господарствах населення  на 3,2%”.

За словами Наталії Хмиз, надалі проблемною залишається галузь тваринництва – обсяги виробництва зменшились у порівняні з минулим роком на 3,7%.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*