Аграрії Львівщини отримали чергову підтримку

У 2018 році на фінансову підтримку аграріїв Львівщини з обласного бюджету виділено 19,6 млн грн, що є одним з найбільших обсягів підтримки серед областей України.

29 серпня 2018 року проведено чергове засідання конкурсної комісії на виконання заходів обласної Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки.

Фермери представили бізнес-плани розвитку своїх господарств за напрямами ягідництво, садівництво, овочівництво, молочне скотарство та вівчарство. За результатами засідання чотирьомсуб’єктам господарювання надано право на фінансову підтримку у вигляді пільгових кредитів на загальну суму 1,7 млн.грн.

Загалом у поточному році пільговими кредитами скористались 18 суб’єктівгосподарювання. За рахунок кредитних коштівпридбано обладнання для доїння кіз, 6 тракторів,гноєтранспортер, часникову саджалку, зерновоз, саджанці винограду, малини та лохини, племінне поголів’я свиней та корів, встановлено 2 системи крапельного зрошення, посаджено 4 га малини та 4 га суниці садової, створено 20 нових робочих місць.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*