Аграрії Львівщини окреслили плани на проведення осінньо-польових робіт

30 серпня, на базі Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН відбулась нарада-семінар «Актуальні питання та особливості  посіву озимих культур і проведення інших осінньо-польових робіт у господарствах Львівської області».

Нарада-семінар відбулась під головуванням т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмили Гончаренко. У своєму виступі вона підвела попередні підсумки збору врожаю ранніх культур та окреслила основні плани і завдання, які стоять перед аграріями області на осінній період поточного року.

“Тільки в комплексі сучасні технології, знання та вміння, матеріальне і фінансове забезпечення виробництва дозволяють аграріям області отримати високі врожаї і забезпечувати продовольчу безпеку регіону”, – сказала Людмила Гончаренко.

У межах наради-семінару агровиробники області одержали фахову  технологічну інформацію про особливості проведення осінньо-польових робіт від науковців Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН, Львівського дослідного центру експертизи сортів рослин, фахівців територіальних органів Держпродспоживслужби, Держгеокадастру, Держпраці  у Львівській області. Також до уваги аграріїв було запропоновано науково-обгрунтовану структуру посівних площ в розрізі грунтово-кліматичних зон.

У перерві керівники господарств поспілкувались та вивчити  пропозиції фірм і компаній матеріально-технічного забезпечення та фінансових послуг для сільського господарства, ознайомились з новинками від виробників насіннєвого матеріалу,  мінеральних добрив, засобів захисту рослин.

Здобуті знання та інформація допоможуть сільськогосподарським виробникам їх застосувати в ході посіву озимини під урожай 2019 року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*