«AGROPORT WEST LVIV»: у межах Форуму розглянули способи уникнення забруднення ґрунтів

Сьогодні, 19 квітня, на Львівщині стартувала VII Міжнародна виставка та форум з підтримки фермерства «Агропорт Захід Львів 2018». У межах заходу відбулась дискусійна панель «Здоровий ґрунт –  здорова нація».

Відтак, у межах цього Форуму фахівці сфери ґрунтознавства, агрохіміки та підприємці, що працюють у сфері АПК обмінялися думками щодо способів уникнення забруднення ґрунтів, нормативно- правової бази з урахуванням світових трендів, вплив забруднення на якість харчової продукції.

Упродовж дискусійної панелі міжнародні консультанти  поділились досвідом у екологічному обґрунтуванні застосування пестицидів в захисті сільськогосподарських культур.

Окрім того,  експерти з питань управління земельними ресурсами  розповіли про основні принципи побудови ґрунтово-інформаційної системи та сучасні вимоги до баз даних переліку ґрунтів,а також значну увагу приділи фактору ефективного застосування інформації  про ґрунти в аграрному виробництві.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*