Адміністрування єдиного соціального внеску передано Міністерству доходів і зборів України

1346765997З 1 жовтня функція адміністрування єдиного соціального внеску передається Пенсійним фондом України Міністерству доходів і зборів України.

Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області  висловлює щиру подяку всім платникам за багаторічну співпрацю, розуміння і відповідальне ставлення до своїх обов’язків. Адже від своєчасної і в повному обсязі сплати Вами коштів залежить наповнення бюджету Фонду, а в майбутньому  розмір Вашої і  найманих працівників пенсії.

За результатами плідної співпраці органів ПФУ у Львівській області та платників єдиного внеску вдалося забезпечити виконання планових показників з наповнення бюджету Фонду за 9 місяців поточного року на 100,9 % (за оперативними даними). Це дало можливість своєчасно та в повному обсязі профінансувати виплату пенсій на загальну суму 8954,5 млн.грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*