З метою проведення навчального семінару з питань надання якісних соціальних послуг фахівцями із соціальної роботи, методично-інформаційного забезпечення їх діяльності, 11 квітня 2013 р. відбувся виїзд Львівської робочої груп під головуванням директора Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Ярослава Бордіян в Турківський районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

Директор Львівського Центру зустрівся з головою Турківської районної державної адміністрації Володимиром Гребенюком з питання діяльності соціальних працівників в Турківському районі та сприяння  і підтримки  їх в роботі.

Спеціалістами Львівського центру проведено семінар –  навчання,  на якому розглядалися наступні питання:

– Соціальний супровід як вид соціальної роботи;

– Оцінювання та оцінка в соціальному супроводі сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах;

– Партнерство у соціальному супроводі;

– Співпраця соціальних працівників з головами рад  щодо популяризації соціальної роботи в межах адміністративно – територіальної

одиниці сільських, селищної та міської рад.

В семінарі взяв участь заступник голови Турківської районної державної адміністрації І.М.Січак.

Після проведення навчання  здійснено візити в Завадівську

сільську та Боринську селищну ради. Керівництво Львівського Центру  та спеціалісти зустрілися з головами рад та фахівцями із соціальної роботи. На місці були надані методичні рекомендації щодо подальшої співпраці з головами сільської та селищної та діяльності фахівців із соціальної роботи.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*