97 осіб з обмеженими фізичними можливостями Львівщини у 2012 році отримали автомобілі марок “Сенс” та “Джилі”

Станом на 1 лютого 2013 року в департаменті соціального захисту населення обласної державної адміністрації на обліку для забезпечення спецавтотранспортом перебуває 5443  осіб з обмеженими фізичними  можливостями, з них для забезпечення автомобілями  першочергово – 381 особа, позачергово – 288 осіб, у порядку загальної черги – 4774 особи.

За інформацією директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Василя Мартиняка, упродовж січня місяця 2013 року в районах та містах області відбулись урочисті вручення 18 автомобілів, які надійшли наприкінці грудня минулого року для забезпечення осіб з обмеженими фізичними можливостями, що перебувають на обліку в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

Заходи відбувались у Буському, Мостиському, Самбірському, Старосамбірському, Стрийському та Яворівському районах за участю керівництва райдержадміністрацій, громадськості та творчих колективів.

Нагадаємо, в 2012 році, відповідно до розподілу Міністерства соціальної політики України, в область надійшло 97 автомобілів марки „Сенс” та „Джилі”, які видані інвалідам різних категорій: інвалідам війни, прирівняним до інвалідів війни, інвалідам загального захворювання, інвалідам з дитинства, сім’ям з двох інвалідів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*