945 тис гривень – на заходи з розвитку та утримання територіальної та місцевих систем оповіщення

У межах утримання, забезпечення постійної готовності та розвиток територіальної системи оповіщення з метою контролю за технічним станом обладнання та засобів оповіщення протягом 2017 року провели 12 щомісячних і 4 комплексні (у тому числі одна загальнодержавна) технічних перевірок роботи територіальної системи централізованого оповіщення.

Про це сьогодні, 9 лютого, під час звіту повідомив директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Олександр Харчук.

«Упродовж року встановлені нові стаціонарні системи гучномовного обладнання, впроваджено комплекти мобільного гучномовного обладнання,  встановлені вуличні гучномовці та відновлено роботу та встановлення електросирен у містах, проведена заміна старого обладнання», – зазначив Олександр Харчук.

Відтак, у минулому році відновили роботу 6 електросирен.

На фінансування заходів з розвитку та утримання у постійній готовності територіальної та місцевих систем оповіщення витратили 945 тисяч гривень.

Зазначимо, що також встановили 24 цифрові пристрої, зокрема на 2 пунктах управління облдержадміністрації та на апаратурі оповіщення у 9 районах та 3-х містах обласного значення.

Також у минулому році придбали та встановили:

  • 19 стаціонарних систем гучномовного обладнання;
  • 7 комплектів мобільного гучномовного обладнання на автомашини;
  • 7 додаткових вуличних гучномовців;
  • провели заміну застарілого обладнання на апаратурі оповіщення – 24 одиниці.

«У 2018 році плануємо встановитиряд електронних засобів, які дозволять покращити систему оповіщення в області», – додав Олександр Харчук.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*