У день захисту дітей здійснено візит у прийомну сім’ю міста Турки

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Так, сьогодні, заступник голови райдержадміністрації Василь Цибак спільно з начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Іриною Стебівкою, директором РЦСССДМ Марією Павлик та старшим інспектором з ювенальної превенції Турківського відділення поліції Миколою Федько  відвідали прийомну сім’ю Брендак міста Турки на базі родини, де виховується троє прийомних дітей. Cім`я привітно зустріла гостей, прийомний батько розповів про успіхи дітей у навчанні, про їхні задатки та здібності. Оскільки візит у сім’ю відбувся у Міжнародний день захисту дітей, присутні привітали зі святом та вручили подарунки та солодощі.

Василь Цибак зазначив, що піклування про дітей, які в силу різних обставин залишилися без рідних батьків, є благородною та почесною справою, адже для дітей створено гідні умови проживання, вони забезпечені усім необхідним, а саме головне – вони не обділені увагою та турботою зі сторони піклувальників.

Адже, саме в дітях, ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими й щасливими, прославляли свої родини й рідний край. Діти – це безмежна ще не зіпсована щирість та відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків. Діти повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль і насильство.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*