Міжнародна громадська організація «Світовий конгрес Бойків» інформує

Міжнародна громадська організація «Світовий конгрес Бойків» інформує, що від 31 липня по 2 серпня 2020 року в Турківському та сусідніх до нього районах Львівської області відбудеться Четвертий Світовий Конгрес Бойків під гаслом «Світовий Конгрес Бойків – у розбудові Української держави».

В рамках Конгресу 31 липня 2020 року об 16:00 в залі Турківської дитячої музичної школи відбудеться генеалогічна конференція на тему «Історія Українських Карпат – це велика частина історії українських-бойківських родин», а також на тему « Прізвище Бойко, як флагман в українському родоводі бойківчан та їхня роль у житті суспільства та його похідних Бойчук, Бойкевич, Бойченко та ін».

Просимо  всіх, хто бажає взяти участь в конференції, заповнити анкету учасника та надіслати в Координаційний центр з підготовки та проведення Конгресу за адресою: м.Турка, вул.Міцкевича, 27. Консультації за телефоном 0(3269)32628.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*